Logo

ITZALA

Itzala.sk

3-ročná záruka
Na všetky výrobky VELUX a 2-ročná záruka na výrobky Itzala
0
Originálne rolety žalúzie VELUX ušetrite 20%
Oficiálny predajca VELUX
O nás

O nás

 

Itzala.sk je prevádzkovaná spoločnosťou Altaterra Ltd. Altaterra Ltd. je 100% dcérska spoločnosť jedného z najväčších európskych výrobcov strešných okien s viac ako 75-ročnými skúsenosťami. Náš prvý internetový obchod sme spustili v apríli 2006 a odvtedy predávame rolety a žalúzie a doplnky pre strešné okná online.

V našom obchode nájdete rolety a žalúzie Itzala, ako aj rolety a žalúzie a doplnky VELUX.


Originálne rolety a žalúzie a doplnky VELUX

VELUX je globálna renomovaná spoločnosť. Táto firma sa vďaka výnimočnej kvalite výrobkov stala jednou z najznámejších a najdôveryhodnejších značiek v stavebnom priemysle. Ponúkame bohatý sortiment roliet a žalúzií VELUX, ktoré sa dokonale hodia pre vaše strešné okno VELUX. Od základných roliet po žalúzie, zatemňujúce rolety, rolety pre úsporu energie a markízy tu každý nájde to svoje. Ponúkame tiež tyče a adaptéry VELUX a ďalšie doplnky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše strešné okno a zvýšiť bezpečnosť. Máme aj ovládacie systémy, ktoré vám pomôžu premeniť vaše manuálne ovládané strešné okno VELUX na strešné okno na elektrický pohon.


Rolety a žalúzie značky ITZALA

Značkové rolety a žalúzie Itzala predstavujú užší sortiment roliet a žalúzií, ktoré sú vhodné pre strešné okná VELUX, ako aj FAKRO, RoofLITE, Dakstra, Keylite a Dakea. Užší rozsah nám umožňuje vyrábať vo veľkom, a tým držať nižšie ceny. Žalúzie a rolety sa vyrábajú v účelovo vybudovaných závodoch v Maďarsku a v Českej republike. Naše závody majú certifikáciu systému manažérstva kvality ISO 9001 a environmentálneho manažérstva ISO 14001. Sú vybavené najmodernejšími strojmi.Naše výrobky sú rolety a žalúzie vysokej kvality.

„Itzala“ znamená v baskičtine „tieň“ – dokonalý popis našich výrobkov.

Ak by ste mali nejaké otázky, máme špeciálny viacjazyčný tím zákazníckych služieb v Maďarsku, na ktorý sa môžete obrátiť.

Údaje o spoločnosti

Adresa
Altaterra Ltd.
Petofi Sándor str. 36/B.
HU-9444 Fertoszentmiklós
Hungary

 

E-mail

customerservices@itzala.com

 

Tel: +421233000558

Pracovná doba
pondelok – piatok: 08.30 až 17.00
sobota, nedeľa a sviatky: zatvorené

I-x