Logo

ITZALA

Oficiálny predajca VELUX®

Dodanie
Priamo zo závodu VELUX k vám
0
Oficiálny predajca VELUX
Informácie o platbe

Platba

Kreditná karta

Platbu môžete uskutočniť prostredníctvom kariet VISA, VISA Electron alebo MASTERCARD, Maestro. Budete požiadaný, aby ste zadali číslo svojej karty, dátum konca platnosti a trojmiestne bezpečnostné číslo. Tieto informácie sa prostredníctvom bezpečnostného šifrovania posielajú priamo do banky na overenie, či je vaša kreditná alebo debetná karta platná. Po overení vašej karty vám prostredníctvom e-mailu zašleme potvrdenie objednávky. Príslušná suma bude na vašu kreditnú alebo debetnú kartu naúčtovaná v deň odoslania tovaru.

PayPal 

Platba sa môže uskutočniť prostredníctvom služby PayPal. Budete vyzvaní, aby ste sa prihlásili na váš súkromný účet PayPal počas procesu platby. Prípadne sa môžete rozhodnúť pokračovať bez účtu PayPal a zaplatiť priamo platobnou kartou, napr. MasterCard. Po dokončení platby Vás platobný systém presmeruje späť do nášho e-shopu, kde sa dostanete na stránku, ktorá potvrdí Vašu objednávku, ak bola platba úspešná.

3D Secure
Čo znamená 3D Secure?
3D secure, označované tiež 3D zabezpečená autentifikácia alebo 3DS, je opatrenie na zabránenie podvodom, ktoré spoločnosť Visa pôvodne zaviedla už v roku 2001 pod názvom Verified-by-Visa. Pri platbách kartou funguje ako ďalšia vrstva zabezpečenia. Poskytuje zákazníkom krok zabezpečenej autentifikácie pred nákupom online. Tým sa zabezpečí, že použijú správne údaje o karte, aby sa chránili pred podvodmi s platbami kartou. Funkcia 3DS je podporovaná a uznávaná hlavnými vydavateľmi debetných a kreditných kariet vrátane spoločností VISA, Mastercard (ako Mastercard Secure Code) a American Express (ako American Express SafeKey).

Ako funguje 3D zabezpečená autentifikácia?
Pravdepodobne ste sa už s 3D zabezpečenou autentifikáciou stretli, ak ste niekedy niečo platili online. Keď budete pripravení zaplatiť za náš produkt online, budete presmerovaní na stránku s 3D zabezpečením vášho poskytovateľa debetných alebo kreditných kariet na jeho webovej stránke. Na webových stránkach vášho poskytovateľa budete buď požiadaní o heslo (ktoré ste si nastavili vo svojej banke), alebo budete musieť zadať autentifikačný kód (ktorý sa automaticky odošle na vaše potvrdené číslo mobilného telefónu). Po zadaní správnych údajov bude platba schválená poskytovateľom karty a budete presmerovaní späť na našu stránku s potvrdením. Všetko to prebehne naozaj rýchlo a po návrate na našu stránku dostanete e-mail s potvrdením, že platba bola úspešná."

Ako sa môžem zaregistrovať do programu Verified by Visa/Mastercard Secure Code?
Overenia Verified by Visa a Mastercard Secure Code ponúkajú banky a poskytovatelia služieb, nie priamo spoločnosti Visa/Mastercard. Navrhujeme, aby ste sa obrátili priamo na svoju banku alebo poskytovateľa služieb.

Čo mám robiť, ak zabudnem svoje heslo?
Heslo si môžete ľahko obnoviť. Postup závisí od vašej banky. Ak sa po zadaní údajov o karte na obrazovke objaví správa Verified by Visa/Mastercard Secure Code, pravdepodobne bude k dispozícii možnosť „zabudnuté heslo“. Po kliknutí na túto možnosť sa zobrazí výzva na zadanie niektorých informácií, ktoré ste uviedli pri registrácii. Budete si môcť rýchlo obnoviť svoje heslo a pokračovať v nakupovaní.

Moja banka pošle kód do môjho telefónu, ale niekedy ho nedostanem. Čo mám robiť?
Kontaktujte priamo svoju banku, aby mohla problém prešetriť. Príčinou môže byť niečo také jednoduché, ako napríklad nesprávne číslo. Spravidla by to mal vyriešiť rýchly telefonát.