Logo

ITZALA

Oficiálny predajca VELUX®

Dodanie
Priamo zo závodu VELUX k vám
0
Oficiálny predajca VELUX
zatemnovacie-rolety-pre-dobry-spanok

Bezpečný nákup

Nakupovanie u nás je jednoduché, bezpečné a flexibilné. Ak potrebujete pomoc s nájdením správnej veľkosti alebo produktu, obráťte sa na tím pracovníkov oddelenia služieb a požiadajte ich o odbornú technickú podporu. Nezabudnite, že objednávku môžete vrátiť bezplatne do 14 dní od jej prijatia.


Produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Sme autorizovaný predajca produktov VELUX a zaujímame sa o rolety a príslušenstvo pre strešné okná. Náš konfigurátor vám uľahčí nájdenie rolety, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám a oknu. Stačí len pár kliknutí. Ak budete potrebovať pomoc, náš tím odborníkov z oddelenia služieb zákazníkom vám rád pomôže. Ak chcete porovnať niekoľko možností alebo preskúmať materiál pred konečným rozhodnutím, objednajte si vzorku látky.

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Vieme, že výber medzi rôznymi možnosťami nie je vždy jednoduchý. Keď dostanete objednávku, môžete balík otvoriť a produkty opatrne skontrolovať rovnako, ako by ste urobili v kamennom obchode. Ak sú produkt a balík nepoškodené, svoju objednávku môžete vrátiť bezplatne do 14 dní od jej prijatia. Prečítajte si viac tu.

3-ročná záruka na rolety VELUX

Vďaka výnimočnej kvalite sa produkty VELUX stali jednými z najznámejších a najdôveryhodnejších v odvetví stavebníctva. Ako autorizovaný predajca ponúkame širokú škálu roliet a príslušenstva VELUX s 3-ročnou zárukou.

2-ročná záruka na rolety Itzala

Rolety Itzala, ktoré sú vhodné pre strešné okná VELUX, FAKRO, RoofLITE, Dakstra, Keylite a Dakea, kombinujú nízke náklady a kvalitu. Dôvodom nižšej ceny produktov Itzala je, že sa vyrábajú hromadne v účelových závodoch v Českej republike. Všetky závody majú certifikáciu kvality ISO 9001 a environmentálnu certifikáciu ISO 14001.

Prečítajte si viac o záručnej lehote tu.


Služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Keď ste šťastní vy, sme šťastní aj my. Ponúkame niekoľko skvelých služieb, aby sa vám u nás nakupovalo čo najlepšie.

Odborná technická podpora

Náš skúsený tím pracovníkov oddelenia služieb zákazníkom vám vždy rád pomôže. Tím má dlhoročné skúsenosti s pomáhaním našim online zákazníkom v nájdení a inštalácii roliet a príslušenstva pre strešné okná. Pracovníci vám môžu poskytnúť odbornú technickú podporu, pokiaľ ide o produkty, veľkosti, inštaláciu a príslušenstvo.

Kontaktovať nás môžete telefonicky, e-mailom alebo vyplnením kontaktného formulára, ktorý nájdete na našej stránke oddelenia služieb zákazníkom.

Bezpečná platba

Je pre nás dôležité, aby ste sa pri nákupe u nás cítili bezpečne. Ponúkame vysoko zabezpečené spôsoby platby, ako je platba kreditnou kartou alebo cez účet PayPal, ktoré zabezpečujú ochranu vašich informácií. Prečítajte si viac o bezpečných platbách tu.

Naši zákazníci nás milujú

S viac ako 70-ročnými skúsenosťami so strešnými oknami a vyše 10-ročnými skúsenosťami s roletami pre strešné okná na internete, sme skutočne odborníkmi v našom odvetví. Veríme, že kvalitné produkty a vysoká spokojnosť zákazníkov sú kľúčom k nášmu úspechu. Niektoré z vecí, ktoré zákazníci na nás oceňujú, sú skvelé ceny, vynikajúce služby, spoľahlivé dodanie a dôveryhodné produkty.